O nas

Firma EGA powstała w 1998 roku. Zajmujemy się produkcją eleganckich chusteczek do nosa, które są dostępne w trzech kolekcjach:

  • męskiej,
  • damskiej,
  • dziecięcej.

Współpracujemy z największymi hurtowniami pasmanteryjnymi i odzieżowymi w kraju, jak i za zagranicą. Wysoka jakość naszych chusteczek oraz ponadczasowe wzronictwo materiałów to elementy, które wyróżniają nasze produkty.

Mieliśmy także przyjemność wykonywania chusteczek dla Ojca Świętego, Jana Pawła II, Benedykta XVI oraz Franciszka. Był to dla nas bardzo duży zaszczyt i wyróżnienie. Podziękowania, które w formie listu zostały skierowane do właścicielki firmy, Ewy Pacak, zajmują w naszym biurze honorowe miejsce.

Mamy nadzieję, że także i Wy skorzystacie z oferty firmy EGA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą chusteczek oraz do składania zamówień poprzez sklep internetowy, gdzie poza wspomnianym asortymentem znaleźć można szeroki wybór pieluch tetrowych i flanelowych.

Nasze przedsiębiorstwo wykonuje również zlecenia szycia na podstawie wzorów klienta. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać indywidualnym potrzebom jakościowym i ilościowym naszych Klientów.

Pozdrawiamy,
Zespół EGA